خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Table 'wpuusermeta' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT user_id, meta_key, meta_value FROM wpuusermeta WHERE user_id IN (10) ORDER BY umeta_id ASC

خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Table 'wpuusermeta' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT umeta_id FROM wpuusermeta WHERE meta_key = 'session_tokens' AND user_id = 10

میل جنسی بایگانی - شهر بانوان

Sorry, no posts matched your criteria.

  طی تحقیقات بدست امده رابطه جنسی یکی از موثرترین چیزهایی است که زنان را زیباتر و جذاب تر و همچنین سرحال تر نشان میدهد.

  ⁉️?چطور با وجود بچه‌ها در خانه با همسرتان رابطه‌جنسی داشته باشید؟

  خانم ها اگر به دنبال یک رابطه زناشویی موفقی هستید تحریک و عشوه گری برای همسرتان را در اولویت خودتون قرار بدید و منتظر نباشید او به سمت شما بیاد بلکه شما میتوانید با رفتارهای بدنی همانند تمایل به این رابطه را به خوبی نشان دهید.

  برقراری رابطه جنسی میان زوجین علاوه بر نشاطی که به زوجین میدهد برای سلامتی بدن نیز مفید است.در ادامه ۱۰ اثر مفید رابطه زناشویی بر بدن را خواهید دید.

   

  اگر به دنبال راهی برای تقویت قوای جنسی خود هستید از مواد غذایی که در این مطلب آمده است استفاده کنید و از قرص ها دوری جویید.

  زنان رابطه جنسی را دوست دارند،اما..

   

  مردی که به بی میلی جنسی دچار میشود تصورات و تخیلات جنسی و تمایلاتش به  برقراری رابطه جنسی را از دست میدهد.

  بیش از ۲۰ درصد از مردم جهان دچار اختلالات جنسی هستند که میتوتن با استفاده از تغذیه و سبک زندگی مناسب این اختلالات را به حداقل رساند.

  عواملی که باعث ناتوانی جنسی در مردان میشود

  عوامل کاهش میل جنسی در مردان - شهربانوان

  عوامل کاهش میل جنسی در مردان – شهربانوان

  ۷۶ درصد از زوجین معمولا در روابط خود با مشکلاتی روبه‌رو هستند. در صورتی که میل جنسی شما کاهش یافته یا احساس رضایت ندارید به این ۱۰ توصیه عمل کنید…

  رابطه جنسی مرتبی داشته باشید

  هر چه رابطه جنسی بیشتری داشته باشید، ناتوانی جنسی کمتر به سراغ شما می‌آید چون عروق و اعصاب دخیل در انزال قوی‌تر می‌شوند. نتایج تحقیقاتی که در فنلاند روی ۹۸۹ مرد ۵۵ تا ۷۵ ساله انجام شد، نشان داد برقراری کمتر از یک بار رابطه جنسی در هفته احتمال ناتوانی جنسی را ۲ برابر می‌کند. برای پیشگیری از این موضوع، لازم است حتما در هفته یک یا دو بار رابطه جنسی داشته باشید.

   

  چربی‌های دور شکم‌تان را آب کنید

  نتایج تحقیقاتی که در سال ۲۰۰۶ روی ۲۸۶ مرد انجام شد، نشان داد ۷۴ درصد مردانی که مبتلا به نشانگان متابولیک هستند، دچار انزال زودرس می‌شوند. در حقیقت نشانگان متابولیک می‌تواند در کارکرد هورمون‌های جنسی مردانه اختلال ایجاد کند و سبب کاهش مدت نزدیکی و انزال زودهنگام شود. برای پیشگیری از این مشکل جنسی، مراقب این ۵ نشانه باشید.

  ۱٫ اجازه ندهید اندازه دور کمرتان از ۱۰۲ سانتی‌متر بیشتر شود.

  ۲٫ فشارخون‌تان نباید از ۱۳ روی ۸ بالاتر رود.

  ۳٫ تری‌گلیسیرید خونتان بالا نرود.

  ۴٫ HDL یا کلسترول خوب خون پایین نید

  ۵٫ قند خونتان بالا نرود.

  در صورتی که ۳ تا ۵ مورد از موارد زیر در مورد شما صادق نیست یعنی به نشانگان متابولیک مبتلا هستید.

   

  مراقب فشارخون‌تان باشید

  ۱۵ تا ۷۰ درصد مردانی که دچار فشارخون بالا هستند، روابط جنسی رضایت‌بخشی ندارند. در واقع فشارخون بالا عروق خونی را تخریب می‌کند و سبب سختی و قطورشدن شرایین می‌شود که اصطلاحا به آن سختی شرایین یا تصلب شرایین می‌گویند. در نتیجه خون به راحتی در آلت تناسلی جریان پیدا نمی‌کند و نعوظ صورت نمی‌گیرد. به آقایان توصیه می‌شود به صورت مرتب فشارخون خود را اندازه بگیرند و آن را پایین‌تر از ۱۳ روی ۸ حفظ کنند. بهترین کار برای پایین آوردن فشارخون کاهش مصرف نمک، چربی و قند و مصرف بیشتر میوه و سبزیجات است. فراموش نکنید استرس هم می‌تواند فشارخون را افزایش دهد.

   

  مراقب کلسترول خونتان باشید

  وقتی میزان چربی خون در مردان بالا می‌رود چربی در دیواره عروق رسوب می‌کند و سبب تنگی و غلظت خون می‌شود. این موضوع خود باعث ایجاد اختلال در نعوظ می‌شود و به دنبال آن اختلالات جنسی و ناتوانی بروز می‌کند. طبق بررسی‌های انجام‌شده از هر ۵۰ مردی که دچار مشکلاتی در نعوظ هستند، ۲۰ نفر دارای چربی خون بالا هستند.

  داشتن تغذیه متعادل، عدم مصرف زیاد قند و چربی و به ویژه چربی‌های ترانس و مصرف زیاد میوه و سبزیجات می‌تواند به کاهش چربی خون کمک کند. کاهش وزن و انجام فعالیت بدنی مرتب هم به کاهش کلسترول کمک می‌کند.

   

  ?از پیش‌نیازها نگذرید

  برقراری رابطه جنسی بدون پیش‌نیازها که نوازش و برقراری رابطه عاشقانه است نباید تبدیل به عادت شود. زنان از این نوع رابطه‌ها لذت نمی‌برند و این موضوع می‌تواند به مرور زمان زوجین را از هم زده کند و سبب بروز اختلالات در روابط شود.

   

  مصرف الکل را کنار بگذارید

  الکل، سبب ضعیف‌ شدن عروق خونی و اعصاب درگیر در نعوظ می‌شود و ترشح تستوسترون توسط بیضه‌ها را افزایش می‌دهد. مصرف زیاد الکل سبب ناتوانی جنسی می‌شود. بهتر است مصرف آن را کاملا کنار بگذارید تا دچار اختلالات جنسی نشوید.

   

  سیگار را ترک کنید

  بررسی‌ها نشان داده است که سیگار کشیدن می‌تواند سبب ناتوانی جنسی شود. در واقع نیکوتین در عروق رسوب می‌کند و تنگ شدن عروق نعوظ را به تاخیر می‌اندازد. کشیدن روزی ۲ سیگار به میزان یک‌سوم جریان خون در بیضه‌ها را کاهش می‌دهد.

  طبق تحقیقات انجام شده در سال ۲۰۰۷ ترک سیگار می‌تواند به سرعت ناتوانی جنسی را بهبود دهد. فراموش نکنید سیگار کشیدن می‌تواند سبب بروز ناراحتی‌های قلبی، افزایش فشارخون، دیابت و چاقی شود.

   

  آرام باشید

  استرس‌های روزانه می‌تواند احتمال ابتلا به ناتوانی‌های جنسی را افزایش دهد. وقتی احساس ترس یا اضطراب می‌کنید قدرت نعوظ کاهش می‌یابد. در صورتی که مردی احساس آرامش نکند این وظیفه همسر است که با نوازش گردن، کمر و پاها به آرامش او کمک کند.

   

  مراقب قندخونتان باشید

  افزایش قندخون می‌تواند بر رابطه جنسی اثر منفی داشته باشد. افراد مبتلا به دیابت معمولا دچار تصلب شرایین می‌شوند و در نتیجه نعوظ در آنها به خوبی صورت نمی‌گیرد. از سوی دیگر دیابت در کارکرد اعصاب آلت تناسلی هم اختلال ایجاد کرده و مانع نعوظ می‌شود.

  کنترل قندخون و انتخاب برنامه غذایی مناسب می‌تواند تا حد زیادی از بالا رفتن قندخون جلوگیری می کند. ???????????

  +۱۸

  اگر حفظ بهبود روابط زناشویی برایتان مهم است به این نکته ها توجه کنید.

  قاتلان میل جنسی

   

  قاتلان میل جنسی - شهر بانوان

  قاتلان میل جنسی – شهر بانوان

  عوامل روانی و جسمانی زیادی هستند که می توانند روابط زناشویی را مختل سازند. این عوامل قاتلان خاموش میل جنسی هستند. برای حفظ سلامت روابط زناشویی نکته های دکتر وستایمر، یکی از برترین مشاوران روابط زناشویی در ایالات متحده را به خاطر بسپارید.

  استرس: در فعالیت های شغلی و تحصیلی، گاهی استرس می تواند باعث عملکرد بهتر شود ولی درمورد روابط زناشویی کاملاً برعکس است. استرس های شغلی، مشکلات مالی، بیماری اعضای خانواده و دیگر عوامل استرس زا همگی می توانند میل جنسی را کاهش دهند.

  اختلافات حل نشده: گاهی بعضی اختلافات حل نشده باقی می مانند و به ظاهر فراموش می شوند. ولی واقعیت این است که ان ها در ناخود آگاه شما باقی مانده اند و بر روابط زنلشویی اثر منفی می گذارند. به خصوص زن ها بیشتر از مرد ها ذهنشان با مسائل حل نشده درگیر است. بهتر است بشینید و حرف های دلتان را بزنید.

  اعتماد به نفس: اگر از ظاهر خودتان راضی نباشید، نمی توانید رابطه خوبی برقرار کنید. یکی از بهترین راه حل ها ورزش کردن است، داشتن اندام متناسب به خصوص در خانم ها باعث اعتماد به نفس بیشتر می شود. ورزش علاوه بر اینکه وزن شما و سلامتی شما را کنترل می کند، باعث بهبود جریان هورمون ها می شود و انرژی شما را افزایش می دهد. سعی کنید به همسرتان هم با گفتن جملات مثبت اعتماد به نفس بدهید. به او ثابت کنید که در نظر شما زیباترین است.

  رژیم غذایی: مصرف بیش از حد چربی های اشباع شده نه تنها باعث افزایش کلسترول می شود روابط زناشویی را هم مختل می سازد. در عوض مصرف غلات، میوه جات، سبزیجات، گردو و روغن زیتون مصرف کنید.

  مادرو پدر بودن: مادر یا پدر بودن به خودی خود باعث از بین رفتن روابط زناشویی نمی شود اما اگر گرفتاری های مربوط به بچه ها، خصوصاً نوزادان باعث می شود زن و شوهر از همدیگر غافل شوند و همه وقتشان را صرف بچه کنند. اگر فرزندتان تازه به دنیا آمده سعی کنید زمانی که خواب است برای همسرتان وقت بگذارید.

  الکل و مواد مخدر: بر خلاف تفکر رایج غربی، نوشیدن الکل یا مصرف مواد مخدر اثر مثبتی بر این باره ندارد و فقط می توانند بی بند و باری و رفتار های پرخطر را افزایش دهند. علاوه بر این، می توانند باعث کاهش تمایلات شوند و تاثیر منفی آن ها بر روابط زناشویی ثابت شده است.

  چاقی: اضافه شدن وزن زیاد می تواند باعث از بین رفتن عملکرد افراد در روابط زناشویی شود. دلیل آن کاملاً مشخص نیست ولی این را می دانیم که چاقی باعث کاهش اعتماد به نفس، افسردگی، بیماری های جسمی و از دست دادن انرژی می شود.

  کم خوابی: اگر صبح ها خیلی زود بیدار شوید و شب ها دیر به رخت خواب بروید یا دچار مشکل بی خوابی باشید، به طور حتم در روابط زناشویی مشکل پیدا خواهید کرد. کم خوابی باعث می شود همیشه احساس خستگی کنید و بی حوصله باشید.

  داروها: دارو های بسیاری هستند که روابط زناشویی را مختل می سازند؛ از جمله برخی دارو های ضد افسردگی، ضد فشارخون، آنتی هیستامین ها، قرص های ضد بارداری و دارو های شیمی درمانی. یادتان باشد سرخود نمی توانید دارو ها را قطع کنید ولی بهتر است موضوع را با پزشکتان در میان بگذارید.

  نبود صمیمیت: رابطه زناشویی بدون صمیمیت عاطفی بی فایده است. سعی کنید اوقات بیشتری را با همسرتان بگذرانید و به هم نزدیک تر شوید. حرف بزنید و به هم آرامش بدهید. اگر صمیمیت واقعی نباشد روابط زناشویی هم به مرور از بین می رود.


تمامی حقوق مادی و معنوی اين وبسايت متعلق به باران موزیک ميباشد. [27-12:50:21] K