Sorry, no posts matched your criteria.

  تماشای فیلم های پورن به تضعیف بنیان خانواده میانجامد زیرا مرد با تماشای این فیلم ها به زن فقط نگاه جنسی خواهد داشت و شخصیت و روحیه همسبرش دیگر برایش مهم نخواهد بود و این امر باعث میشود مرد نگاه ابزاری به زن داشته باشد.

  در این مقاله به ۴دلیل اساسی آثار منفی تماشای فیلم‌های مستهجن بر زندگی زناشویی اشاره کرده ایم. با ما همراه باشید.

  آثار منفی تماشای فیلم‌های پورنو بر زندگی زناشویی

  آثار منفی تماشای فیلم‌های مستهجن بر زندگی زناشویی

  آثار منفی تماشای فیلم‌های مستهجن بر زندگی زناشویی

  برخی نشانه ها و رفتارهای نامزد یا همسرتان نشان از آن دارد که مرد قابل اعتمادی نیست و نیشود به او تکیه کرد،پس به این مردها وابسته نشوید…

  اختلالات رابطه جنسی در زنان مشکلی شایع است. طبق آمار در آمریکا ۴۰ درصد زنان مشکلات خفیف و درجاتی از نگرانی در حین رابطه جنسی دارند و ۱۲ درصد مشکلات جدی مقاربتی را بیان می کنند.

  طی تحقیقات بدست امده رابطه جنسی یکی از موثرترین چیزهایی است که زنان را زیباتر و جذاب تر و همچنین سرحال تر نشان میدهد.

  یکی از مهمترین چیزهایی که ممکن است به رابطه جنسی تان شور و حرارت دهد مطمئنا لباس زیر خانم ها میباشد که با انتخاب لباس زیر مناسب بهترین رابطه جنسی را برقرار کرده و از این رابطه لذت کافی را ببرید.

  برای استحکام روابط زناشویی میتوانیم از روشهایی استفاده کنیم که در ادامه با آنها اشاره کرده ایم.

  یک رابطه جنسی خوب شامل ۴ مرحله است که زن باید تمامی این مراحل را بگذراند تا به اوج لذت جنسی و ارگاسم برسد که در ادامه به آن اشاره کرده ایم.

  ⁉️?چطور با وجود بچه‌ها در خانه با همسرتان رابطه‌جنسی داشته باشید؟

  زنان باید دریابند که چگونه و با چه تحریک هایی به ارگاسم می رسند، و گاهی برای رسیدن به ارگاسم نیاز دارند که در ذهن خود خیال پردازی کنند. اگر خانمی متوجه شد از نظر فیزیکی به چه تحریکات جنسی نیاز دارد، در این هنگام باید دید آیا می تواند به راحتی نیازهایش را به همسرش بگوید؟! بنابراین برای حل مشکل ابتدا باید منشاء فیزیولوژیکی مسئله پیدا شود و سپس به بررسی راه حل های روابطی پرداخت.»

  خانم ها اگر به دنبال یک رابطه زناشویی موفقی هستید تحریک و عشوه گری برای همسرتان را در اولویت خودتون قرار بدید و منتظر نباشید او به سمت شما بیاد بلکه شما میتوانید با رفتارهای بدنی همانند تمایل به این رابطه را به خوبی نشان دهید.


تمامی حقوق مادی و معنوی اين وبسايت متعلق به باران موزیک ميباشد. [15-18:29:30] K