Sorry, no posts matched your criteria.

  وظایف زنان در رابطه زناشویی چیست ؟

  خانم محترم که پیوند زناشویی بسته ای تو از این پس مسولیت بسیار بزرگی داری،شوهر تو امروز بیشتر از هر روز دیگر تشنه محبت است،

  دقت کنید که همه انسان ها بطور طبیعی تشنه محبت هستند.

  وظایف زنان در رابطه زناشویی

  شاید شما متوجه نشوید اما برخی از حرف ها تاثیر زیادی روی آقایان می گذارد به طوری که از رابطه شان ناامید می شوند. با دانستن این که چه حرف هایی آنها را می آزارد، می توانید رابطه ای بهتر و بادوام تر با شریک زندگی تان برقرار کنید.

  برقراری رابطه جنسی یک امر کاملا دو طرفه است که زوج ها باید با شناخت و آگاهی کامل از یک دیگر اینکار را انجام دهند تا رضایت ایجاد شود. یکی از مسائلی که گاها بین بانو ها پیش می آید و کمی رایج است، تظاهر کردن به ارگاسم در رابطه ی جنسی است.

  بعضی از زنان از دخول آلت همسر درون واژن ترس دارند، این ترس ناشی از فشارهای روانی است که به سهولت درمان می‌شود.به توصیه مشاوران سلامت جنسی، مردان باید قبل از برقراری رابطه از نظر عاطفی وقت لازم را برای رفع تنش و آمادگی روحی همسر بکار گیرند.

  یک مرد؛ارزش، آرامش و اعتبارش را در یک مفهمومی نسبت به زن پیدا میکنه و اون، قدرت “تامین کنندگی” اش هست…

  وقتی عصبانی و ناراحت از همسرتون هستید یا اون از شما ناراحت هست، بجای بحث و استدلال؛ با ترفند و هنر خودتون تلاش کنید که یه رابطه جنسی بینتون اتفاق بیافته، بیشتر وقت ها مثل آب روی آتش می مونه.

  اصولی هستند در رابطه زناشویی که مردان باید به آنها توجه داشته باشند و رعایت کنند ما در این مطلب به ۲۰ قانون در رابطه جنسی که مردان باید رعایت کنند اشاره میکنیم.

  معاشقه،یعنی عشقی بودن،اگرخواستید معناشو متوجه بشید اول باید بدونید معنای عشق چی هست.

  برای استحکام روابط زناشویی میتوانیم از روشهایی استفاده کنیم که در ادامه با آنها اشاره کرده ایم.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  رابطه جنسی که اینگونه باشد این رابطه را خراب میکند…


تمامی حقوق مادی و معنوی اين وبسايت متعلق به باران موزیک ميباشد. [15-18:59:49] K