خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Table 'wpuusermeta' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT user_id, meta_key, meta_value FROM wpuusermeta WHERE user_id IN (10) ORDER BY umeta_id ASC

خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Table 'wpuusermeta' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT umeta_id FROM wpuusermeta WHERE meta_key = 'session_tokens' AND user_id = 10

دخول بایگانی - شهر بانوان

Sorry, no posts matched your criteria.

  وظایف زنان در رابطه زناشویی چیست ؟

  خانم محترم که پیوند زناشویی بسته ای تو از این پس مسولیت بسیار بزرگی داری،شوهر تو امروز بیشتر از هر روز دیگر تشنه محبت است،

  دقت کنید که همه انسان ها بطور طبیعی تشنه محبت هستند.

  وظایف زنان در رابطه زناشویی

  زمانی که یک زن به ارگاسم میرسد نشانه هایی در بدنش ظهور میکند که مهم ترین آن ها, ایجاد انقباضات در عضلات کف لگن و رحم, افزایش ضربان قلب و حالت فروکش جنسی است.

  ارگاسم یا همان اوج لذت جنسی برای خانم ها یکی از نیازهای اساسی در رابطه جنسی است که در این مطلب توصیه هایی را برای کسانی که دوست دارند ارگاسم عمیق و داغتری را تجربه کنند جمع آوری کرده ایم .

  در یک رابطه جنسی مرد باید بتواند از هنز تحریک زن برخوردار باشد تا بتواند یک رابطه همراه با لذت را برقرار کند.تحریک زن یک هنر است که بهتر است هر مردی آن هنر را فراگیرد که در این مطلب این هنر را آموزش داده ایم.

  بعضی از زنان از دخول آلت همسر درون واژن ترس دارند، این ترس ناشی از فشارهای روانی است که به سهولت درمان می‌شود.به توصیه مشاوران سلامت جنسی، مردان باید قبل از برقراری رابطه از نظر عاطفی وقت لازم را برای رفع تنش و آمادگی روحی همسر بکار گیرند.

  نحوه حرکتی پمپ کردن شما بسیار نا بخردانه است!

  زنان در موقع آمیزش جسمی و جنسی به محبت و گرمی بیشتری نیاز دارند. این پیشداوری مطمئناً با این که زنان نبایستی تمایلات جنسی فوق العاده شدید داشته باشند یا آنکه خواستار رابطه جنسی بدن احساسات باشند، مرتبط است.

  یک مرد؛ارزش، آرامش و اعتبارش را در یک مفهمومی نسبت به زن پیدا میکنه و اون، قدرت “تامین کنندگی” اش هست…

  زنان باید دریابند که چگونه و با چه تحریک هایی به ارگاسم می رسند، و گاهی برای رسیدن به ارگاسم نیاز دارند که در ذهن خود خیال پردازی کنند. اگر خانمی متوجه شد از نظر فیزیکی به چه تحریکات جنسی نیاز دارد، در این هنگام باید دید آیا می تواند به راحتی نیازهایش را به همسرش بگوید؟! بنابراین برای حل مشکل ابتدا باید منشاء فیزیولوژیکی مسئله پیدا شود و سپس به بررسی راه حل های روابطی پرداخت.»

  شاید خانمها فکرکنند که نقش بازی کردن دررابطه جنسی مردان راشبفته میکند اما نتیجه بالعکس است.زیاده روی دراین کار آنها را فردی وابسته یا احمق نشان میدهد.


تمامی حقوق مادی و معنوی اين وبسايت متعلق به باران موزیک ميباشد. [27-11:08:16] K