خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Table 'wpuusermeta' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT user_id, meta_key, meta_value FROM wpuusermeta WHERE user_id IN (10) ORDER BY umeta_id ASC

خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Table 'wpuusermeta' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT umeta_id FROM wpuusermeta WHERE meta_key = 'session_tokens' AND user_id = 10

جنسی بایگانی - شهر بانوان

Sorry, no posts matched your criteria.

  خودارضایی یک فعالیت جنسی طبیعی به شمار میاید یا نه ؟ در ادامه درباره این موضوع توضیح داده شده است.با ما همراه باشید.

  شاید روابط جنسی مهم‌ترین موضوع مطرح بین همسران نباشد اما رضایت جنسی نقش بسیار مهمی در زندگی زناشویی ایفا می‌کند. یکی از مشکلاتی که اغلب خانم‌ها به خاطر آن به متخصص زنان و زایمان مراجعه می‌کنند، گشادی واژن است.

  اختلالات رابطه جنسی در زنان مشکلی شایع است. طبق آمار در آمریکا ۴۰ درصد زنان مشکلات خفیف و درجاتی از نگرانی در حین رابطه جنسی دارند و ۱۲ درصد مشکلات جدی مقاربتی را بیان می کنند.

  زمانی که یک زن به ارگاسم میرسد نشانه هایی در بدنش ظهور میکند که مهم ترین آن ها, ایجاد انقباضات در عضلات کف لگن و رحم, افزایش ضربان قلب و حالت فروکش جنسی است.

  طی تحقیقات بدست امده رابطه جنسی یکی از موثرترین چیزهایی است که زنان را زیباتر و جذاب تر و همچنین سرحال تر نشان میدهد.

  ارگاسم یا همان اوج لذت جنسی برای خانم ها یکی از نیازهای اساسی در رابطه جنسی است که در این مطلب توصیه هایی را برای کسانی که دوست دارند ارگاسم عمیق و داغتری را تجربه کنند جمع آوری کرده ایم .

  در هر رابطه جنسی ارضا شدن مرد و به ارگاسم رسیدن زن یعنی اوج لذت جنسی که هر مردی باید مهارت به ارگاسم رساندن همسرش را فرا گیرد تا بتواند شریک جنسی خوبی برای همسرش باشد.در این مطلب مهارت به ارگاسم رساندن زن را به مردان آموزش داده ایم.

  یکی از مهمترین چیزهایی که ممکن است به رابطه جنسی تان شور و حرارت دهد مطمئنا لباس زیر خانم ها میباشد که با انتخاب لباس زیر مناسب بهترین رابطه جنسی را برقرار کرده و از این رابطه لذت کافی را ببرید.

  اگر بتازگی ازدواج کرده‌اید با وجود گرمی و رضایت جنسی کنونی پیشنهاد می‌کنیم از راهکارهایی که این گرمی و رضایت را حفظ می‌کند غافل نباشید.

  وقتی عصبانی و ناراحت از همسرتون هستید یا اون از شما ناراحت هست، بجای بحث و استدلال؛ با ترفند و هنر خودتون تلاش کنید که یه رابطه جنسی بینتون اتفاق بیافته، بیشتر وقت ها مثل آب روی آتش می مونه.


تمامی حقوق مادی و معنوی اين وبسايت متعلق به باران موزیک ميباشد. [27-12:44:59] K