خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Table 'wpuusermeta' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT user_id, meta_key, meta_value FROM wpuusermeta WHERE user_id IN (10) ORDER BY umeta_id ASC

خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Table 'wpuusermeta' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT umeta_id FROM wpuusermeta WHERE meta_key = 'session_tokens' AND user_id = 10

ارضا شدن بایگانی - شهر بانوان

Sorry, no posts matched your criteria.

  خودارضایی یک فعالیت جنسی طبیعی به شمار میاید یا نه ؟ در ادامه درباره این موضوع توضیح داده شده است.با ما همراه باشید.

  بر اساس گزارش‌های محققان دانشگاه کالیفرنیا، رضایت خانم‌ها از رابطه جنسی‌شان از ۴۰ سالگی به بعد بیشتر می‌شود. متخصصان معتقدند این اتفاق دلایل خاصی دارد. یکی از دلایل مهم آن، این است که خانم‌ها در ۴۰ سالگی با بدن خودشان راحت‌تر هستند و رابطه جنسی خانمها در ۴۰ سالگی بهتر است.

  ارگاسم یا همان اوج لذت جنسی برای خانم ها یکی از نیازهای اساسی در رابطه جنسی است که در این مطلب توصیه هایی را برای کسانی که دوست دارند ارگاسم عمیق و داغتری را تجربه کنند جمع آوری کرده ایم .

  در هر رابطه جنسی ارضا شدن مرد و به ارگاسم رسیدن زن یعنی اوج لذت جنسی که هر مردی باید مهارت به ارگاسم رساندن همسرش را فرا گیرد تا بتواند شریک جنسی خوبی برای همسرش باشد.در این مطلب مهارت به ارگاسم رساندن زن را به مردان آموزش داده ایم.

  برقراری رابطه جنسی یک امر کاملا دو طرفه است که زوج ها باید با شناخت و آگاهی کامل از یک دیگر اینکار را انجام دهند تا رضایت ایجاد شود. یکی از مسائلی که گاها بین بانو ها پیش می آید و کمی رایج است، تظاهر کردن به ارگاسم در رابطه ی جنسی است.

  انزال دردناک که dysorgasmia یا  orgasmalgia هم نامیده می شود، ممکن است منجر به ناراحتی خفیف یا درد شدید در زمان انزال یا بعد از آن شود. این درد آلت تناسلی، کیسه بیضه و ناحیه پرینال* perineal را در بر می گیرد.

  ✅ چرا مردان متاهل علی رغم داشتن همسر دست به خود ارضائی میزنند ؟

  یکی از عوامل مهم ارضا نشدن خانوم ها این هست که مرتب از ش سوال کنیدارضا شدی ؟ ارضا شدی ؟؟؟؟؟

  بعد از رابطه جنسی چه چیزی انرژی بدن را تامین میکند،چون طی فعالیت جنسی و با افزایش ضربان قلب انرژی زیادی از بدن خارج شده و بدن سست میشود.

  برقراری رابطه جنسی و رسیدم به ارگاسم و یا همان ارضا شدن زنان بسیار مهم است چرا که نزدیکی بدون ارگاسم هیچ لذتی برای یک زن ندارد و کم کم از برقراری رابطه جنسی با همسر سرد میشود.


تمامی حقوق مادی و معنوی اين وبسايت متعلق به باران موزیک ميباشد. [27-10:47:55] K