خانه / ویژه ها

ویژه ها

آیا به همسرمان اجازه بدهیم اینستاگرام و تلگرام ما را چک کند؟

محدوده‌ها و حریم‌های خصوصی بین زن و شوهر، موضوعی بسیار پیچیده و حساس است. از یک طرف، آزادی فردی مطرح است و از طرف دیگر موضوع صمیمیت و عشق و از آن سو، اعتماد و تعهد و وفاداری.

ادامه نوشته »

تفاوت واکنش زنان و مردان نسبت به فیلم های پورن

از انجا که رویکرد جنسی زنان و مردان متفاوت است، واکنشهای جنسی آنها نیز از تفاوتهای عمده ای برخوردار است، یکی از معظلات مهم در روابط زوجین تاثیر فیلم های مستهجن(پورن) بر خواسته جنسی زنان و مردان است، در این مقاله به تفاوت واکنش زن و مرد نسبت به تماشای فیلم های پورن میپردازیم.

ادامه نوشته »

بهترین کار بعد از پی بردن به خیانت همسرتان چیست؟

اولین مسیری که انتخاب می کنید رفتن به دادگاه طلاق است. اما مطمئنا بهترین مسیر یا انتخاب در چنین شرایطی نیست. آمارها متفاوت هستند اما تحقیقات نشان می دهند که بیشتر ازدواج ها تلاش می کنند که از این خیانت نجات پیدا کنند. بیشتر روانشناس ها زوج ها را از جدایی فوری منع می کنند.

ادامه نوشته »

راز و رموز اصلی همسرداری

امروزه یکی از مهم ترین مشکلات خانواده ها نداشتن مدیریت صحیح همسرداری در زندگی است؛ بسیاری از اختلافات، چالش ها و مشاجرات که مقدمه فروپاشی خانواده هاست، ناشی از نداشتن الگوی صحیح همسرداری در اداره خانواده است.

ادامه نوشته »

علت تیره شدن آلت خانم ها چیست و چگونه برطرف میشود

یکی از راه های از بین بردن موهای زاید اطراف آلت تناسلی استفاده از تیغ یا ژیلت است که این تیغ ها اغلب باعث تیرگی دور آلت تناسلی می شوند بهترین راه برای جلوگیری از آن استفاده از روش های جایگزین می باشد

ادامه نوشته »