خانه / روانشناسی

روانشناسی

دانلود آهنگ کرمانشاهی غمگین

دانلود آهنگ غمگین کرمانشاهی از شهر بانوان با کیفیت عالی ۳۲۰ و ۱۲۸ اهنگ کرمانشاهی غمگین سوزناک گریه آور از رسانه شهر بانوان  بهترین اهنگ های احساسی غمگین هم اکنون از همین صفحه با پخش آنلاین اهنگ غمگین کرمانشاهی + متن ترانه mp3 0

ادامه نوشته »

دانلود آهنگ تولدت مبارک

دانلود اهنگ شاد تولدت مبارک برای همه سنین از شهر بانوان مجموعه کم یاب از اهنگ های تولد با بهترین کیفیت و قابلیت پخش آنلاین گلچین اهنگ ایرانی و خارجی تولدت مبارک برای همه ماه های سال خرداد . تیر .مرداد وووو کیفیت ۳۲۰  با فرمت mp3 هم اکنون ار ...

ادامه نوشته »

چرا اغلب خانم‌ها در دوران عادت ماهیانه تمایل بیشتری به غذا خوردن دارند؟

دوران عادت ماهیانه در زنان با تغییرات هومورنی متعددی همراه است و همین امر می‌تواند منجر به تغییراتی در خلق‌وخو و خورد و خوراک خانم‌ها شود و ممکن است تمایل خانم ها به غذا را افزایش دهد.

ادامه نوشته »

آثار منفی تماشای فیلم‌های پورنو بر زندگی زناشویی

تماشای فیلم های پورن به تضعیف بنیان خانواده میانجامد زیرا مرد با تماشای این فیلم ها به زن فقط نگاه جنسی خواهد داشت و شخصیت و روحیه همسبرش دیگر برایش مهم نخواهد بود و این امر باعث میشود مرد نگاه ابزاری به زن داشته باشد. در این مقاله به ۴دلیل اساسی آثار منفی تماشای فیلم‌های مستهجن بر زندگی زناشویی اشاره کرده ایم. با ما همراه باشید.

ادامه نوشته »

نشانه های کمبود اعتماد به نفس

گاهی اوقات برای ما لحظاتی پیش آمده است که خجالت کشیده ایم و نتوانستیم خواسته و نظر خود را بیان کنیم و این از کمبود اعتماد به نفس نشات گرفته است. از کجا بفهمیم کمبود اعتماد به نفس داریم؟ در این مقاله به شما نشان میدهیم که آیا کمبود اعتماد به نفس دارید یا نه و چگونه اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.

ادامه نوشته »

روشهای رمانتیک بودن

رومانتیک بودن|احساسی بودنبسیاری از انسان ها رمانتیک بودن را دوست دارند و حتی بی احساس ترین افراد نیز میتوانند لحظات رمانتیک را خلق کنند و میز شام رمانتیکی را تهیه ببینند،یا با یک شاخه گل بی مناسبت برای همسرشان لحظه را رمانتیک کنند.

ادامه نوشته »
4