Sorry, no posts matched your criteria.

  بازی آنلاین ساندویچ جوجه کبابی

  شهربانوان که از ابتدای کار در نظر داشته، سایتی جامع و در بردارنده مطالب و امکاناتی باشد که مختص تمامی سنین از کوچک و بزرگ شود و صرفا محدود به سن خاصی نباشد.
  لذا در این قسمت از سایت ما به راه اندازی بازی های آنلاین پرداخته ایم و امید واریم که بزرگواران کودک لذت کافی را ببرند مورد رضایتشان واقع شود.

  همچنین شما عزیزان می توانید بازی مورد علاقه ی خود را پس از ثبت نام در سایت، در قسمت دید گاه ها نام برده و قابل ذکر است که خواسته ی شما تا بیست و چهار ساعت پس از درخواست عملی شده و می توانید بازی را در بخش بازی سایت شهر بانوان مشاهده کنید.

  از توجه شما به این سایت نهایت تشکر را داریم.

  بفرمایید و بازی مورد علاقه ی خودتون رو به صورت آنلاین بازی کنید.

   

   

   

  بازی ساندویچ جوجه کبابی

  آیا تا به حال ساندویچ جوجه کبابی خوردید ؟ این یک غذای خوشمزه، کامل و آسان است. پس به ما بپوندید تا یک آشپزی همراه با تفریح و مزه افسانه ای داشته باشیم. از سینه مرغ آغشته به نمک، فلفل و روغن زیتون استفاده کنید. سپس آن را بر روی کباب پز قرار دهید و پشت و رو کنید تا به خوبی پخته شوند. لازم است تکه های پخته و سرخ شده مرغ را به کمک چاقو برش های نازکی بزنید، حالا اجاق گاز را روشن کنید و تکه های مرغ، کره، آب گوجه فرنگی، پیاز و کمی آب مخلوط کنید و در ساندویچ قرار داده و با کمی سیب زمینی سرخ کرده یا چیپس و یک نوشیدنی میل کنید. این فقط یک بازی نیست و یک دستور پخت غذای خوشمزه است که می توانید کنار خانواده و دوستان شام، نهار و یا صبحانه خوش طعم و دلپذیر میل کنید. اگر شما هم طرفدار چنین بازی هایی هستید ما را در نظرات مطلع کنید.

   

  نکته ی بسیار مهم:

  کاربران گرامی اگه بازی نمایش داده نشد یک بار رفرش کنید و یا از نصب بودن فلش پلیر روی دستگاه خود اطمینان حاصل کنید و یا با مرورگر دیگری این صفحه را باز کنید.

  سپاس

   

  ساندویچ جوجه کبابی


تمامی حقوق مادی و معنوی اين وبسايت متعلق به باران موزیک ميباشد. [15-20:13:49] K