خانه / اسلامی - مذهبی / زن مسلمان پاکیزه ترین زن روی کره زمین میباشد

زن مسلمان پاکیزه ترین زن روی کره زمین میباشد

دانشمندی یهودی متخصص در علوم ژنتیک و بارداری : زن مسلمان پاکیزه ترین زن روی کره زمین میباشد.

پروفسور رابرت غیلهم رئیس دانشکده البرت انیشتن متعلق به یهودیان و متخصص در علوم ژنتیک مسلمان شدنش را رسما اعلام کرد آنهم فقط به یک دلیل: شناختن وکشف یک حقیقت علمی و معجزه و بی نظیر بودن قرآن? به دلیل محدد کردن دوره طلاق برای زنان که به مدت سه ماه میباشد.

به طوری که او جهان مدرن و همه علوم پیشرفته را شگفت زده کرد
یک سورپرایز و نظریه به اثبات رسیده علمی بانام (أثر آب مرد).

شرح: آب مرد دارای ۶۲ نوع پروتئین است و این پروتئین ها از هر فرد به فرد دیگر متغیر است همانطور که اثر انگشت متغیر است و هر کس اثر انگشت خودش فقط مختص به خودش میباشد!
و این مانند یک تراشه الکترونیکی میباشد که هر فرد تراشه خاص خودش راحمل میکند. وبدن زن در درون خود یک رایانه به تمام معنا حمل میکند و این رایانه اطلاعات تراشه مردی که با او ارتباط برقرار می کند را در خود ثبت میکند
این زن اگر در آن واحد ،بلافاصله بعد از طلاق از همسر با مردی دیگر ازدواج کند و یا اینکه در یک برهه تراشه های متعددی به رایانه متصل شوند این مانند ویروسی بزرگ است که وارد این رایانه شده است و لذا این زن دچار اختلالات هورمونی و روانی و بیماریهای گوناگون میشود.

پروفسور به صورت علمی ثابت کرد که اولین حیض ( عادت ماهانه) بعد از طلاق باعث ریزش ۳۲% الی ۳۵% و حیض دوم ۶۷% الی۷۲% و حیض سوم ۹۹٫۹% از أثر آب و اطلاعات مرد میشود و در واقع رحم زن آلان از هر اثری که در گذشته بوده پاک و طاهر میشود و آماده استقبال از تراشه و أثر اطلاعات جدید بدون هیچگونه ضرری برای زن میباشد.
لذا میبینیم زنانی که زناکار و بدکاره هستند دچار بیماریهای سخت و گوناگونی میشوند که آنهم به دلیل اختلاط أثر آبهای مختلف در آن واحد میباشد.

واما دوره زنان بیوه شده برای ازبین بردن اثر آب میبایست بلندتر باشد انهم به دلیل این است که غم و اندوه باعث تثبیت بیشتر اثر مرد آن هم به شکل قوی تری میشود وبه همین دلیل نیازمند دوره ای است که خداوند متعال در قرآن مجید میفرماید (أربعه أشهر و عشرا) تا ریزش اثر به صورت کامل انجام شود.

واین نظریه باعث شد تا این دانشمند بزرگ به تحقیق بیشتر و بیشتر روی آورد.
این دانشمند تصمیم گرفت یک آزمایش انجام دهد …..
او به منطقه ای در امریکا سفر کرد که غالبا جمعیت آن را مسلمانان تشکیل میدهند و آزمایش نشان داد که آنها فقط أثر اطلاعات مردان خود را حمل میکنند.
و این در حالی است که در منطقه ای دیگر از امریکا که غالبا افراد آن را آمریکاییهای بااصطلاح روشنفکر و آزاد اندیش و پیرو آزادی جنسی تشکیل میدهند این آزمایش نشان داد که آنها أثرات متعددی با خود حمل میکنند، از دو الی سه اثر.
و این حقیقت به شدت تلخ بود انوقت که خود این دانشمند بر روی همسر خود این آزمایش را انجام داد و کشف کرد که او سه اثر با خود حمل میکند ( یعنی رابطه با سه شخص به صورت همزمان)

و با همه این تفاسیر قانع شد که اسلام تنها دینی میباشد که حصانت زن و ارتباطات جامعه را تضمین میکند. واینکه زن مسلمان پاکیزه ترین زن رو کره زمین است.

 

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بر روی شکلک ها کلیک کنید تا در متن قرار گیرند

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette

9